شرکت برنامه نویسان مهد لیدوما

در عصر دیجیتال و همه گیری فضای مجازی در بین مردم که باعث تغییر در سبک زندگی مردم شده است، فروشگاه های آنلاین جایگاه ویژه ای را در بین مردم پیدا کرده است. با این هدف شرکت برنامه نویسان مهد لیدوما اقدام به ساخت انواع سایت ، اپلیکیشن ، تولید محتوا ، سئو سایت و ارتقا سایت به لینک اول گوگل و افزایش فروش  در محیط وب نموده است. با راه اندازی این شرکت  امید است صاحبان کسب و کار بتوانند فارغ از مشغله، محصولات و خدمات خود را به کل کشور و حتی کل جهان نمایش دهند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را جهت تبلیغات صرف کنند .

شرکت برنامه نویسان مهد لیدوما با پیاده سازی هزاران پروژه موفق و با پشتوانه متخصصین قوی ، به شما کمک می کند تا وب سایتی حرفه ای با هزینه ای مناسب داشته باشید و تبلیغات فضای مجازی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید .

ما سعی می کنیم تا به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی طراحی سایت در کشور ، خدمات خود را روز به روز بهتر و با کیفیتی بالاتر به شما ارائه نماییم .

هدف ما کمک به شما در زمینه افزایش فروش محصولات خود ، برند سازی ، و افزایش مشتریان ، و خدمات تخصصی آی تی است.

درباره گروه تخصصی ما

شما فقط تصمیم به توسعه کار خود بگیرید . بقیه کارها را به ما بسپارید و تجربه 11 ساله ما در زمینه طراحی وب!

شرکت برنامه نویسان مهد لیدوما

در سال 1396 تاسیس شده است و در ابتدا در زمینه طراحی سایت شروع به فعالیت نمود . سپس فعالیت خود را گسترش داده و علاوه بر طراحی سایت در زمینه اپلیکیشن ، طراحی لوگو ، مدیریت پیج اینستاگرام ، بهینه سازی سایت برای گوگل ،سئو سایت و  تبلیغات اینترنتی ، فروش آنلاین و محتواسازی سایت به شما عزیزان ارائه خدمات می نماید.

گروه ما با در اختیار داشتن متخصصین خبره در زمینه  طراحی سایت و اپلیکیشن ،  سئو و فروش آنلاین دراینترنت و  شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین ، با مدیریت مهندس مهدیه میرزایی و آقای احسان زارع ، به عنوان یکی از مجموعه های ارائه خدمات حرفه ای طراحی سایت و تبلیغات در حال فعالیت می باشد .

همچنین خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت نیز انجام می گردد . این مجموعه با سالها سابقه فعالیت تخصصی آماده ارائه خدمات متنوع به شما عزیزان می باشد.